Když chce blbec dělat prezidenta

Jsou věci, kterým se pomalu zdráhám věřit. Na iDnes se objevil článek Sobotka vrací divné noční dary, což mi přišlo zajímavé k přečtení. V článku se píše o tom, že kandidátovi na prezidenta přišly tři platby od neznámého dárce, který se podepsal NEEX a Mirek Dušín, pardon, Přemysl Sobotka, je hodlá vrátit, protože se jedná o provokaci.

Stačilo se podívat na transparentní účet Přemysla Sobotky a vysvětlení je jasné za jednu minutu. Jde o platby, které on sám prováděl 27.12.2012 16:53:09 a protože neumí ani správně zadat číslo účtu příjemce, platby poslané na nesmyslný účet 14410000/2700 se mu vrátily s poznámkou NEEX C.U., což si člověk alespoň s průměrným IQ vyloží jako „neexistující číslo účtu“.

Ne však tento megablb. Ten prohlásí, že žádnou firmu jménem NEEX nezná a vydá k tomu dokonce tiskovou zprávu s následujícím obsahem (nepochybuji, že až si vlastní blbost uvědomí, ze svého serveru to stáhne):
Při pravidelné kontrole svého transparentního účtu jsem dnes s překvapením zjistil, že se na něm objevily tři podezřelé převody peněz v celkové výši zhruba 1,5 milionu korun podepsané jménem „NEEX“.

Žádnou takovou firmu neznám, nikdo mě v této souvislosti nekontaktoval. Stále trvá má zásada, že financování kampaně má být zcela průhledné a věrohodné, a proto jsem peníze vrátil.

Nemám v tuto chvíli jiné vysvětlení, než že šlo o nezdařený pokus zdiskreditovat financování mé prezidentské kampaně.

A teď mi řekněte – jak se takový blb může cpát na funkci prezidenta, když není schopen ani ovládat bankovní účet (popř. si vybrat spolupracovníky, kteří to umějí)?

3 komentáře u „Když chce blbec dělat prezidenta

  1. Jezis to je kulibrk 😉 a pry transparentni ucet.. Vzdyt z toho se neda skoro nic vycist proc a kam si posilal tech 1.5M 27.12.2012 ;-)… ale todle je fakt trefa do cerneho.. Aspon vis koho ne… 😉 Uprimne tam neni moc vyber… na to ze to ma byt "volba lidem" tak 3 kandidati od senatu… Tezka pochybeni scitaci komise, nedokonaly vyklad volebniho zakona… vcelku bych si pral at prijmou Okamurovou stiznost a pozdrzi volby… Treba se uz konecne nekdo zamysli, ze tu prece nejde vorat s kazdym a donekonecna…

  2. Hezké odpoledne, dnes jsme poskytli Přemyslu Sobotkovi nesprávné informace, na základě kterých publikoval své tiskové prohlášení o vrácení podezřelých finančních částek z jeho transparentního účtu. Uvedli jsem ho tím nechtěně v omyl. Nejednalo se o podezřelý a dopředu neohlášený dar na podporu jeho prezidentské kampaně, ale o bankou vrácené platby. Také jsme se Přemyslu Sobotkovi omluvili.

    Nebojte, původní článek ze stránek nezmizí.

    Pěkný večer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..